Španělsko - Costa Brava / Costa del Maresme

Hotel Cartago Nova * * *

Děti do 12 let.
Hotel Cartago Nova

Devíti podlažní 3 hvězdičkový hotel poskytuje svým klientům servis odpovídající své kategorii. Vstupní klimatizovaná hala s recepcí, společenskou TV místností, úschovnou zavazadel, výtahy, restaurace, bar u bazénu, salónek, venkovní bazén pro dospělé, dětský bazén.

Hotel Haromar * * *

Děti do 12 let.
Hotel Haromar

V hotelu je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar v hotelu i u bazénu, TV místnost, výtah, bazén, terasa.

Hotel Mont Palau * * *

Děti do 12 let.
Hotel Mont Palau

Interiér poskytuje klientům vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, TV a společenskou místnost, výtah, bar u bazénu. Bezpečnostní schránky a dětskou postýlku je možné si pronajmout za příplatek.

Hotel No Name * * *

Děti do 12 let.
Hotel No Name

Tato cenově velmi zajímavá nabídka je určena pro klienty, kteří nejsou omezováni požadavky na přesné letovisko a konkrétní jméno hotelu. Odměnou je jim velmi výhodná cena za dovolenou strávenou ve Španělsku. Všechny námi nabízené hotely poskytují ubytování i stravu v dobré kvalitě. Hotely kategorie ***, ve kterých je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV a společenská místnost.

Hotel No Name */ * *

Děti do 12 let.
Hotel No Name */

Tato cenově velmi zajímavá nabídka je určena pro klienty, kteří nejsou omezováni požadavky na přesné letovisko a konkrétní jméno hotelu. Odměnou je jim velmi výhodná cena za dovolenou strávenou ve Španělsku. Všechny námi nabízené hotely poskytují ubytování i stravu v dobré kvalitě.

Hotel Planamar * * *

Slevy pro děti až do 13 let.
Hotel Planamar

Hotel nabízí maximální pohodlí pro váš pobyt. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, restaurací, barem, TV a společenskou místností, výtahem, berem u bazénu, bazénem, dětským bazénem a zahradou. Dětské postýlky a bezpečnostní schránky je možné si pronajmout za příplatek.

Payet Vacances S.L.

Jedná se o apartmány střední kategorie, v komplexu je hostům k dispozici recepce, restaurace, snack-bar u bazénu, taneční bar "Rancho". Apartmány jsou v nabídce naší CK již jedenáctou sezónu.