Španělsko - Costa Brava / Costa del Maresme

Hotel Caprici * * *

Dětské ceny do 11 let.
Hotel Caprici

Hotel nabízí hostům vstupní halu s recepcí, restauraci, několik barů, TV a společenskou místnost, bazén, dětský bazén, výtah. Bezpečnostní schránky a dětské postýlky za příplatek.

Hotel Cartago Nova * * *

Děti do 12 let.
Hotel Cartago Nova

Devíti podlažní 3 hvězdičkový hotel poskytuje svým klientům servis odpovídající své kategorii. Vstupní klimatizovaná hala s recepcí, společenskou TV místností, úschovnou zavazadel, výtahy, restaurace, bar u bazénu, salónek, venkovní bazén pro dospělé, dětský bazén.

Hotel Don Juan Tossa * * *

Dětské ceny do 11 let.
Hotel Don Juan Tossa

Skvěle vybavený hotel, ve kterém je hostům k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, bar, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek, TV a společenská místnost, výtah. Bezpečnostní schránky za poplatek. Hotel je v nabídce naší CK třetí sezónu.

Hotel Check-IN Garbi * * *

Děti do 12 let.
Hotel Check-IN Garbi

V hotelu je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar v hotelu i u bazénu, TV místnost, výtah, bazén, terasa. Ve společných prostorách hotelu je k dispozici wi-fi.

Hotel Check-IN Pineda * * *

Děti do 12 let.
Hotel Check-IN Pineda

Interiér poskytuje klientům vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, TV a společenskou místnost, výtah, bar u bazénu. Bezpečnostní schránky a dětskou postýlku je možné si pronajmout za příplatek. Hotel je v nabídce naší CK sedmou sezónu.

Hotel María del Mar * * * *

Děti se slevou do 12 let.
Hotel María del Mar

Součástí hotelu je velmi pěkně řešený areál s restaurací, kavárnou, barem a bazény s lehátky a slunečníky. Dále je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, TV místnost, bazén i krytý, lehátka a dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek. Bezpečnostní schránky za příplatek.

Hotel Olympic * * *

Slevy pro děti do 13 let.
Hotel Olympic

Hotel vyšší střední kategorie, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV a společenská místnost, výtah, bar u bazénu. Bezpečností schránky a dětskou postýlku je možné si pronajmout za příplatek. Hotel je v nabídce naší CK devátou sezónu.

Hotel Planamar * * *

Slevy pro děti až do 13 let.
Hotel Planamar

Hotel nabízí maximální pohodlí pro váš pobyt. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, restaurací, barem, TV a společenskou místností, výtahem, berem u bazénu, bazénem, dětským bazénem a zahradou. Dětské postýlky a bezpečnostní schránky je možné si pronajmout za příplatek.

Hotel Reymar Playa * * *

Děti do 9 let.
Hotel Reymar Playa

Hotel vyšší střední kategorie, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV a společenská místnost, výtah, dětský koutek, bar u bazénu, bazén, brouzdaliště. Bezpečnostní schránky je možné si pronajmout za příplatek. Hotel je v nabídce naší CK desátým rokem.

Hotel Riviera * * *

Děti do 11 let.
Hotel Riviera

Klubový hotel, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV a společenská místnost, bazén, brouzdaliště, bar u bazénu, výtah, klimatizace, zahrada, dětský koutek, vířivka (za příplatek). Bezpečnostní schránky a dětské postýlky také za příplatek. Hotel je v nabídce naší CK pátou sezónu.

Payet Vacances S.L.

Jedná se o apartmány střední kategorie, v komplexu je hostům k dispozici recepce, restaurace, snack-bar u bazénu, taneční bar "Rancho". Apartmány jsou v nabídce naší CK již jedenáctou sezónu.