Hotel Ancla *

Španělsko - Costa del Azahar - Oropesa del Mar
Termín zájezdu: připravujeme
Nezávazně poptat
Tento příjemný rodinný hotel nabízí klientům dvoulůžkové klimatizované pokoje, recepci, restauraci, výtah.

Poloha

Hotel je situován v blízkosti centra staré Oropesy del Mar.

Popis

Tento příjemný rodinný hotel nabízí klientům dvoulůžkové klimatizované pokoje, recepci, restauraci, výtah.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou, balkonem, lednicí a TV, klimatizace (za příplatek EUR 20,- v místě).

Stravování HB

Polopenze formou bufetu.

Stravování plná penze

Plná penze formou bufetu.

Pláž

Hotel se nachází cca 150 m od krásné pláže La Concha. Okolní pláže jsou s jemným pískem.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, také volejbal, kopaná, hřiště na petanque (5 min od hotelu),ve sportovním přístavu jachtařský a potápěčský klub.

Náš názor

Můžeme doporučit klientům hledajícím klidněji strávenou dovolenou, kteří si přes den užijí nádherného koupání a večer zatouží poznat místní restaurace a společenský život.

GPS souřadnice ubytování

40.085603 0.142304

Výlety

Benicasim a Castellon - návštěva kláštera Karmelitánů, prohlídka výrobny místních likérů spojená s ochutnávkou Valencie a Sagunto - prohlídka hlavního města provincie a jeho okolí Peniscola - prohlídka přímořského letoviska se středověkým hradem Aquarama -zábavní vodní park se skluzavkami a tobogány Val de Uxo - prohlídka jeskyně Sv. Josefa a možnost plavby loďkou po ponorné říčce Morella -středověké opevněné skalní město s majestátním hradem Výlety se platí na místě v EUR u zástupce CK.

Popis letoviska

Oropesa del Mar je příjemné městečko, ležící cca 280 km jižně pod Barcelonou a cca 80 km nad Valencií, která je hlavním městem provincie. Stálé a slunné počasí zde umožňuje koupání od května až do listopadu. Vykopávky na území starého města svědčí o tom, že město bylo obydleno již v době kamenné. Z 15.století se dochovaly zbytky starého opevnění a zřícenina hradu, ze které je překrásný výhled na moře. V centru městečka naleznete řadu muzeí a dalších historických památek – pevnost pirátů, koridu... Na okraji městečka je vystavěn moderní sportovní přístav. Každý týden se v Oropese koná tradiční trh. Dnešní Oropesa je centrem turistického ruchu. Nově vytvořená pěší zóna umožňuje klidné a romantické večerní procházky. Letovisko Oropesa del Mar leží na "Pobřeží pomerančového květu", které vytváří křivku odpovídající Valencijskému zálivu od Vinarozu po mys Antonio. Je to jedno z nejkouzelnějších míst na pobřeží Pyrenejského poloostrova. Oropesa del Mar se nachází cca 280 km pod Barcelonou a cca 80 km nad Valencií, která je hlavním městem provincie. Středomořské podnebí je zárukou teplého a dlouhého léta a mírné zimy. V centru městečka naleznete řadu muzeí a historických památek - hrad, pevnost pirátů, koridu... Na okraji městečka je vystavěn moderní sportovní přístav. Každý týden se v Oropese koná tradiční trh. Ubytování nabízíme v moderním prázdninovém komplexu Marina d´Or (apartmány Levante/Cano) a Marina Park, a dále v centrálním městečku v apartmánových budovách Sirocco. Kromě základních služeb, které jsou v jednotlivých destinacích klientům poskytovány, je možné využít bohaté nabídky doprovodných služeb včetně výletů do nejatraktivnějších míst španělského východního pobřeží a přilehlých oblastí.
Nezávazně poptat