Hotel Don Juan Tossa * * *

Španělsko - Costa Brava / Costa del Maresme
Termín zájezdu: 27.07.2019 - 03.08.2019
Doprava: Autobus
Strava: Polopenze
Konečná cena za osobu od: 17320 Kč
Nezávazně poptat
Skvěle vybavený hotel, ve kterém je hostům k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, bar, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek, TV a společenská místnost, výtah. Bezpečnostní schránky za poplatek. Hotel je v nabídce naší CK třetí sezónu.
termín počet dní doprava strava cena od/os.

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Tossa de Mar, které je právem považováno za "Perlu Costa Bravy". Jedná se o menší letovisko, jehož překrásné členité pláže jsou lemované divokými skalisky. Ne náhodou odtud vyplouvá loďka se skleněným dnem, kterým je možné pozorovat tajemství podmořského světa - letovisko se pyšní nejčistším mořem na celém severním pobřeží. K romantickým večerním procházkám láká osvětlený středověký hrad, tyčící se na skále nad mořem, který volně navazuje na pěší přímořskou promenádu a kamenné uličky s malebnými obchůdky.

Popis

Skvěle vybavený hotel, ve kterém je hostům k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, bar, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek, TV a společenská místnost, výtah. Bezpečnostní schránky za poplatek. Hotel je v nabídce naší CK třetí sezónu.

Ubytování

Pohodlné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, klimatizací, balkonem či terasou.

Stravování HB

Polopenze formou švédských stolů.

Stravování plná penze

Plná penze formou švédských stolů.

Stravování all inclusive

All inclusive - od 10:00 do 23:00 hodin se podávají místní nápoje - pivo, vína, likéry, destiláty, káva, čaj, voda a další, od 11:00 do 18:00 hodin pizzy, hot-dogy, hamburgery, atd.

Pláž

Hlavní pláž s hrubým pískem je od hotelu vzdálená cca 100 m. V okolí je několik dalších menších romantických pláží lemovaných skalisky. Za poplatek je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Sport a zábava

Velký i dětský bazén, tenis, stolní tenis, animační programy. Během dne je zde několik možností sportovního vyžití: kanoistika, windsurfing, plachtění, vodní lyžování či pronájem člunů.

Výlety

BARCELONA - celodenní výlet s česky hovořícím průvodcem. Program: - v ranních hodinách odjezd autokarem do Barcelony - panoramatická projížďka s výstupy a návštěvami: Sagrada Familia, Gaudího stavby, Montjuic (olympijský stadión), Las Ramblas, Kolumbův památník, Gotická čtvrť (Staré město, katedrála, tržnice), stadión CF Barcelona - odpoledne volno (možnost návštěvy "Pueblo Espaňol", Picassova muzea, moř. akvária, atd.) - návrat do hotelu ve večerních hodinách PORT AVENTURA - zábavní park, podle odborníků větší než pařížský Eurodisneyland, je místem plným zábavy, exotiky, poznání a odpočinku ANDORRA - celodenní výlet do samostatného horského státu, ležícího v Pyrenejích MONTSERRAT - nejproslulejší horský benediktinský klášter v Evropě, který se tyčí na skalách nad údolím Rio Llobregat, kde je uložena socha patronky Katalánska. Velmi zajímavá je proto i cesta ke klášteru - netřeba se bát v žádném případě turistické náročnosti). Následuje odjezd do Barcelony kde navštívíte nejvýznamnější dílo A. Gaudího - katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, zajímavá bude jistě i okružní projížďka městem. WATER WORLD je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, "divokou řeku", ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf, a další... MARINELAND toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou se nalézá nedaleko Malgratu de Mar. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. COSTA BRAVA LODÍ - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá asi 1,5 hod. Dále Vás autokar zaveze do dalších zajímavých míst na pobřeží a v jednom z nich Vás čeká ochutnávka likérů a vín. Výlety se platí na místě v EUR u delegáta.

Náš názor

Hotel můžeme doporučit náročnějším klientům toužícím po romantice a klidnějším prostředí.

GPS souřadnice ubytování

41.722047 2.933333

Speciální nabídka

Dětské ceny do 11 let.

Popis letoviska

Letovisko Tossa de Mar je právem považováno za „Perlu Costa Bravy“. Jedná se o menší letovisko, jehož překrásné členité pláže jsou lemované divokými skalisky. Ne náhodou odtud vyplouvá loďka se skleněným dnem, kterým je možné pozorovat tajemství podmořského světa - letovisko se pyšní nejčistším mořem na celém severním pobřeží. K romantickým večerním procházkám láká osvětlený středověký hrad, tyčící se na skále nad mořem, který volně navazuje na pěší přímořskou promenádu a kamenné uličky s malebnými obchůdky. V tomto letovisku nabízíme ubytování v hotelu Don Juan*** a jeho depandance Don Juan Village***.Cena zahrnuje

ubytování, stravování formou švédských stolů, služby delegáta, pojištění v případě úpadku CK

autobusovou dopravu


Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh v zahraničí, fakultativní služby

Povinné příplatky: pobytová taxa EUR 0,50- 2,-/ osoba od 16 let / den (hradí se v místě dle kategorie hotelu)

Dítě do 2 let bez nároku na služby má ubytování a stravování ZDARMA. Platí pouze autobusovou dopravu Kč 2 650,-.

některá nástupní místa


Nezávazně poptat

Termín zájezdu: 27.07.2019 - 03.08.2019
Doprava: Autobus
Strava: Polopenze
Konečná cena za osobu od: 17320 Kč
zvolte počet cestujících:
CELKEM: 0 KČ

Kontaktní údaje

Údaje o cestujících

Jméno Příjmení Datum narození