Hotel Don Juan Tossa * * *

Španělsko - Costa Brava / Costa del Maresme
Termín zájezdu: 17.08.2019 - 24.08.2019
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Konečná cena za osobu od: 10390 Kč
Nezávazně poptat
Skvěle vybavený hotel, ve kterém je hostům k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, bar, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek, TV a společenská místnost, výtah. Bezpečnostní schránky za poplatek. Hotel je v nabídce naší CK třetí sezónu.
termín počet dní doprava strava cena od/os.

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Tossa de Mar, které je právem považováno za "Perlu Costa Bravy". Jedná se o menší letovisko, jehož překrásné členité pláže jsou lemované divokými skalisky. Ne náhodou odtud vyplouvá loďka se skleněným dnem, kterým je možné pozorovat tajemství podmořského světa - letovisko se pyšní nejčistším mořem na celém severním pobřeží. K romantickým večerním procházkám láká osvětlený středověký hrad, tyčící se na skále nad mořem, který volně navazuje na pěší přímořskou promenádu a kamenné uličky s malebnými obchůdky.

Popis

Skvěle vybavený hotel, ve kterém je hostům k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, bar, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek, TV a společenská místnost, výtah. Bezpečnostní schránky za poplatek. Hotel je v nabídce naší CK třetí sezónu.

Ubytování

Pohodlné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, klimatizací, balkonem či terasou.

Stravování HB

Polopenze formou švédských stolů.

Stravování plná penze

Plná penze formou švédských stolů.

Stravování all inclusive

All inclusive - od 10:00 do 23:00 hodin se podávají místní nápoje - pivo, vína, likéry, destiláty, káva, čaj, voda a další, od 11:00 do 18:00 hodin pizzy, hot-dogy, hamburgery, atd.

Pláž

Hlavní pláž s hrubým pískem je od hotelu vzdálená cca 100 m. V okolí je několik dalších menších romantických pláží lemovaných skalisky. Za poplatek je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Sport a zábava

Velký i dětský bazén, tenis, stolní tenis, animační programy. Během dne je zde několik možností sportovního vyžití: kanoistika, windsurfing, plachtění, vodní lyžování či pronájem člunů.

Výlety

BARCELONA - celodenní výlet s česky hovořícím průvodcem. Program: - v ranních hodinách odjezd autokarem do Barcelony - panoramatická projížďka s výstupy a návštěvami: Sagrada Familia, Gaudího stavby, Montjuic (olympijský stadión), Las Ramblas, Kolumbův památník, Gotická čtvrť (Staré město, katedrála, tržnice), stadión CF Barcelona - odpoledne volno (možnost návštěvy "Pueblo Espaňol", Picassova muzea, moř. akvária, atd.) - návrat do hotelu ve večerních hodinách PORT AVENTURA - zábavní park, podle odborníků větší než pařížský Eurodisneyland, je místem plným zábavy, exotiky, poznání a odpočinku ANDORRA - celodenní výlet do samostatného horského státu, ležícího v Pyrenejích MONTSERRAT - nejproslulejší horský benediktinský klášter v Evropě, který se tyčí na skalách nad údolím Rio Llobregat, kde je uložena socha patronky Katalánska. Velmi zajímavá je proto i cesta ke klášteru - netřeba se bát v žádném případě turistické náročnosti). Následuje odjezd do Barcelony kde navštívíte nejvýznamnější dílo A. Gaudího - katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, zajímavá bude jistě i okružní projížďka městem. WATER WORLD je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, "divokou řeku", ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf, a další... MARINELAND toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou se nalézá nedaleko Malgratu de Mar. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. COSTA BRAVA LODÍ - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá asi 1,5 hod. Dále Vás autokar zaveze do dalších zajímavých míst na pobřeží a v jednom z nich Vás čeká ochutnávka likérů a vín. Výlety se platí na místě v EUR u delegáta.

Náš názor

Hotel můžeme doporučit náročnějším klientům toužícím po romantice a klidnějším prostředí.

GPS souřadnice ubytování

41.722047 2.933333

Speciální nabídka

Dětské ceny do 11 let.

Popis letoviska

Letovisko Tossa de Mar je právem považováno za „Perlu Costa Bravy“. Jedná se o menší letovisko, jehož překrásné členité pláže jsou lemované divokými skalisky. Ne náhodou odtud vyplouvá loďka se skleněným dnem, kterým je možné pozorovat tajemství podmořského světa - letovisko se pyšní nejčistším mořem na celém severním pobřeží. K romantickým večerním procházkám láká osvětlený středověký hrad, tyčící se na skále nad mořem, který volně navazuje na pěší přímořskou promenádu a kamenné uličky s malebnými obchůdky. V tomto letovisku nabízíme ubytování v hotelu Don Juan*** a jeho depandance Don Juan Village***.Cena zahrnuje

ubytování, stravování formou švédských stolů, služby delegáta, pojištění v případě úpadku CK


Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh v zahraničí, fakultativní služby

Povinné příplatky: pobytová taxa EUR 0,50- 2,-/ osoba od 16 let / den (hradí se v místě dle kategorie hotelu)

dopravu

Dítě do 2 let bez nároku na služby má ubytování a stravování ZDARMA.


Nezávazně poptat

Termín zájezdu: 17.08.2019 - 24.08.2019
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Konečná cena za osobu od: 10390 Kč
zvolte počet cestujících:
15990 CZK
10593 CZK
10593 CZK
14191 CZK
5530 CZK
7700 CZK
1330 CZK
322 CZK
161 CZK
644 CZK
398 CZK
199 CZK
796 CZK
604 CZK
302 CZK
1208 CZK
CELKEM: 0 KČ

Kontaktní údaje

Údaje o cestujících

Jméno Příjmení Datum narození