Hotel Check-IN Pineda * * *

Španělsko - Costa Brava / Costa del Maresme
Termín zájezdu: 03.08.2019 - 10.08.2019
Doprava: Autobus
Strava: Polopenze
Konečná cena za osobu od: 10390 Kč
Nezávazně poptat
Interiér poskytuje klientům vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, TV a společenskou místnost, výtah, bar u bazénu. Bezpečnostní schránky a dětskou postýlku je možné si pronajmout za příplatek. Hotel je v nabídce naší CK sedmou sezónu.
termín počet dní doprava strava cena od/os.

Poloha

Oblíbený hotel se nachází v klidné části letoviska Pineda de Mar, nedaleko historického centra.

Popis

Interiér poskytuje klientům vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, TV a společenskou místnost, výtah, bar u bazénu. Bezpečnostní schránky a dětskou postýlku je možné si pronajmout za příplatek. Hotel je v nabídce naší CK sedmou sezónu.

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, balkon, telefon.

Stravování HB

Polopenze (snídaně + večeře) formou švédských stolů.

Stravování plná penze

Plná penze formou švédských stolů.

Pláž

Pláž s hrubým pískem, za poplatek možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Vzdálenost hotelu od pláže je cca 350 m.

Sport a zábava

Venkovní bazén s lehátky, stolní tenis, vodní sporty na pláži, bohaté animační programy, brouzdaliště.

Výlety

BARCELONA - celodenní výlet s česky hovořícím průvodcem. Program: - v ranních hodinách odjezd autokarem do Barcelony - panoramatická projížďka s výstupy a návštěvami: Sagrada Familia, Gaudího stavby, Montjuic (olympijský stadión), Las Ramblas, Kolumbův památník, Gotická čtvrť (Staré město, katedrála, tržnice), stadión CF Barcelona - odpoledne volno (možnost návštěvy "Pueblo Espaňol", Picassova muzea, moř. akvária, atd.) - návrat do hotelu ve večerních hodinách PORT AVENTURA - zábavní park, podle odborníků větší než pařížský Eurodisneyland, je místem plným zábavy, exotiky, poznání a odpočinku ANDORRA - celodenní výlet do samostatného horského státu, ležícího v Pyrenejích MONTSERRAT - nejproslulejší horský benediktinský klášter v Evropě, který se tyčí na skalách nad údolím Rio Llobregat, kde je uložena socha patronky Katalánska. Velmi zajímavá je proto i cesta ke klášteru - netřeba se bát v žádném případě turistické náročnosti). Následuje odjezd do Barcelony kde navštívíte nejvýznamnější dílo A. Gaudího - katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, zajímavá bude jistě i okružní projížďka městem. WATER WORLD je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, "divokou řeku", ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf, a další... MARINELAND toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou se nalézá nedaleko Malgratu de Mar. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. COSTA BRAVA LODÍ - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá asi 1,5 hod. Dále Vás autokar zaveze do dalších zajímavých míst na pobřeží a v jednom z nich Vás čeká ochutnávka likérů a vín. Výlety se platí na místě v EUR u delegáta.

Náš názor

Hotel doporučujeme klientům hledajícím příjemné a klidnější prostředí.

GPS souřadnice ubytování

41.627008 2.691316

Speciální nabídka

Děti do 12 let.

Popis letoviska

K menším a méně turisticky známým letoviskům patří městečko Pineda de Mar na pobřeží Costa del Maresme, kde i přesto naleznete řadu obchůdků, restaurací a typických barů. Pineda se nachází severně od rušnější Calelly. Hotel Montpalau***, který Vám v tomto letovisku nabízíme, se nachází v klidnější části městečka. Vzdálenost od centra letoviska je cca 300 m.Cena zahrnuje

ubytování, stravování formou švédských stolů, služby delegáta, pojištění v případě úpadku CK

autobusovou dopravu


Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh v zahraničí, fakultativní služby

Povinné příplatky: pobytová taxa EUR 0,50- 2,-/ osoba od 16 let / den (hradí se v místě dle kategorie hotelu)

Dítě do 2 let bez nároku na služby má ubytování a stravování ZDARMA. Platí pouze autobusovou dopravu Kč 2 650,-.

některá nástupní místa


Nezávazně poptat

Termín zájezdu: 03.08.2019 - 10.08.2019
Doprava: Autobus
Strava: Polopenze
Konečná cena za osobu od: 10390 Kč
zvolte počet cestujících:
CELKEM: 0 KČ

Kontaktní údaje

Údaje o cestujících

Jméno Příjmení Datum narození