Hotel María del Mar * * * *

Španělsko - Costa Brava / Costa del Maresme
Termín zájezdu: 30.08.2019 - 08.09.2019
Doprava: Autobus
Strava: Plná penze
Konečná cena za osobu od: 10760 Kč
Nezávazně poptat
Součástí hotelu je velmi pěkně řešený areál s restaurací, kavárnou, barem a bazény s lehátky a slunečníky. Dále je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, TV místnost, bazén i krytý, lehátka a dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek. Bezpečnostní schránky za příplatek.
termín počet dní doprava strava cena od/os.

Poloha

Hotel se nachází nedaleko jedné z hlavních zábavních ulic letoviska Lloretu de Mar, směřujících přímo k hlavní pláži. Hotel nepostrádá i klidnější zázemí dané vhodnou dispozicí i vybavením hotelu.

Popis

Součástí hotelu je velmi pěkně řešený areál s restaurací, kavárnou, barem a bazény s lehátky a slunečníky. Dále je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, TV místnost, bazén i krytý, lehátka a dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek. Bezpečnostní schránky za příplatek.

Ubytování

Pokoje i společné prostory hotelu proběhly nedávnou renovací, která citlivě vystihla ráz hotelu. Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, telefon, klimatizaci, balkon.

Stravování HB

Polopenze (snídaně + večeře) formou švédských stolů.

Stravování plná penze

Plná penze formou švédských stolů.

Pláž

Pláž s hrubším pískem lemována pobřežní promenádou je vzdálena cca 280 m. Krásná písečná pláž láká k procházkám a k posezení ve stínu palem. Kromě této dlouhé pláže zde najdeme i několik menších pláží mezi skalami. Vstup do moře je stupňovitý.

Sport a zábava

Bohatá nabídka vodních sportů - windsurfing, kanoistika, vodní lyžování, vodní skútry, plachtění, pronájem člunů a šlapadel.

Výlety

BARCELONA - celodenní výlet s česky hovořícím průvodcem. Program: - v ranních hodinách odjezd autokarem do Barcelony - panoramatická projížďka s výstupy a návštěvami: Sagrada Familia, Gaudího stavby, Montjuic (olympijský stadión), Las Ramblas, Kolumbův památník, Gotická čtvrť (Staré město, katedrála, tržnice), stadión CF Barcelona - odpoledne volno (možnost návštěvy "Pueblo Espaňol", Picassova muzea, moř. akvária, atd.) - návrat do hotelu ve večerních hodinách PORT AVENTURA - zábavní park, podle odborníků větší než pařížský Eurodisneyland, je místem plným zábavy, exotiky, poznání a odpočinku ANDORRA - celodenní výlet do samostatného horského státu, ležícího v Pyrenejích MONTSERRAT - nejproslulejší horský benediktinský klášter v Evropě, který se tyčí na skalách nad údolím Rio Llobregat, kde je uložena socha patronky Katalánska. Velmi zajímavá je proto i cesta ke klášteru - netřeba se bát v žádném případě turistické náročnosti). Následuje odjezd do Barcelony kde navštívíte nejvýznamnější dílo A. Gaudího - katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, zajímavá bude jistě i okružní projížďka městem. WATER WORLD je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, "divokou řeku", ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf, a další... MARINELAND toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou se nalézá nedaleko Malgratu de Mar. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. COSTA BRAVA LODÍ - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá asi 1,5 hod. Dále Vás autokar zaveze do dalších zajímavých míst na pobřeží a v jednom z nich Vás čeká ochutnávka likérů a vín. Výlety se platí na místě v EUR u delegáta.

Náš názor

Lloret de Mar je ideální pro strávení aktivní dovolené. Na své si zde přijdou i milovníci nákupů a nočního života. Je mnoho obchůdků, restaurací, barů a diskoték, které pulzují hudbou i nočním životem často až do rána.

GPS souřadnice ubytování

41.700061 2.84202

Speciální nabídka

Děti se slevou do 12 let.

Popis letoviska

Lloret de Mar je jedno z nejoblíbenějších a nejznámějších letovisek a často bývá nazýváno perlou Costa Bravy. Nachází se asi 70 km severně od Barcelony. V létě se mění v rušné město, do kterého směřují tisíce mladých turistů. Krásná písečná pláž je lemována pobřežní promenádou, která láká k procházkám a k posezení ve stínu palem. Kromě dlouhé pláže zde najdete i několik menších pláží mezi skalami. Vstup do moře je stupňovitý. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a nočního života. Je zde bohatá nabídka vodních sportů. Lloret je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené. V tomto letovisku nabízíme ubytování v hotelu Don Juan Lloret*** a María del Mar***.Cena zahrnuje

ubytování, stravování formou švédských stolů, služby delegáta, pojištění v případě úpadku CK

autobusovou dopravu


Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh v zahraničí, fakultativní služby

Povinné příplatky: pobytová taxa EUR 0,50- 2,-/ osoba od 16 let / den (hradí se v místě dle kategorie hotelu)

Dítě do 2 let bez nároku na služby má ubytování a stravování ZDARMA. Platí pouze autobusovou dopravu Kč 2 650,-.

některá nástupní místa


Nezávazně poptat

Termín zájezdu: 30.08.2019 - 08.09.2019
Doprava: Autobus
Strava: Plná penze
Konečná cena za osobu od: 10760 Kč
zvolte počet cestujících:
10760 CZK
4460 CZK
7763 CZK
9761 CZK
3430 CZK
322 CZK
161 CZK
644 CZK
398 CZK
199 CZK
796 CZK
604 CZK
302 CZK
1208 CZK
CELKEM: 0 KČ

Kontaktní údaje

Údaje o cestujících

Jméno Příjmení Datum narození