Hotel María del Mar * * * *

Španělsko - Costa Brava / Costa del Maresme
Termín zájezdu: 21.09.2019 - 28.09.2019
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Konečná cena za osobu od: 6590 Kč
Nezávazně poptat
Součástí hotelu je velmi pěkně řešený areál s restaurací, kavárnou, barem a bazény s lehátky a slunečníky. Dále je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, TV místnost, bazén i krytý, lehátka a dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek. Bezpečnostní schránky za příplatek.
termín počet dní doprava strava cena od/os.

Poloha

Hotel se nachází nedaleko jedné z hlavních zábavních ulic letoviska Lloretu de Mar, směřujících přímo k hlavní pláži. Hotel nepostrádá i klidnější zázemí dané vhodnou dispozicí i vybavením hotelu.

Popis

Součástí hotelu je velmi pěkně řešený areál s restaurací, kavárnou, barem a bazény s lehátky a slunečníky. Dále je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, TV místnost, bazén i krytý, lehátka a dětský bazén, bar u bazénu, dětský koutek. Bezpečnostní schránky za příplatek.

Ubytování

Pokoje i společné prostory hotelu proběhly nedávnou renovací, která citlivě vystihla ráz hotelu. Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, telefon, klimatizaci, balkon.

Stravování HB

Polopenze (snídaně + večeře) formou švédských stolů.

Stravování plná penze

Plná penze formou švédských stolů.

Pláž

Pláž s hrubším pískem lemována pobřežní promenádou je vzdálena cca 280 m. Krásná písečná pláž láká k procházkám a k posezení ve stínu palem. Kromě této dlouhé pláže zde najdeme i několik menších pláží mezi skalami. Vstup do moře je stupňovitý.

Sport a zábava

Bohatá nabídka vodních sportů - windsurfing, kanoistika, vodní lyžování, vodní skútry, plachtění, pronájem člunů a šlapadel.

Výlety

BARCELONA - celodenní výlet s česky hovořícím průvodcem. Program: - v ranních hodinách odjezd autokarem do Barcelony - panoramatická projížďka s výstupy a návštěvami: Sagrada Familia, Gaudího stavby, Montjuic (olympijský stadión), Las Ramblas, Kolumbův památník, Gotická čtvrť (Staré město, katedrála, tržnice), stadión CF Barcelona - odpoledne volno (možnost návštěvy "Pueblo Espaňol", Picassova muzea, moř. akvária, atd.) - návrat do hotelu ve večerních hodinách PORT AVENTURA - zábavní park, podle odborníků větší než pařížský Eurodisneyland, je místem plným zábavy, exotiky, poznání a odpočinku ANDORRA - celodenní výlet do samostatného horského státu, ležícího v Pyrenejích MONTSERRAT - nejproslulejší horský benediktinský klášter v Evropě, který se tyčí na skalách nad údolím Rio Llobregat, kde je uložena socha patronky Katalánska. Velmi zajímavá je proto i cesta ke klášteru - netřeba se bát v žádném případě turistické náročnosti). Následuje odjezd do Barcelony kde navštívíte nejvýznamnější dílo A. Gaudího - katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, zajímavá bude jistě i okružní projížďka městem. WATER WORLD je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, "divokou řeku", ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf, a další... MARINELAND toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou se nalézá nedaleko Malgratu de Mar. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. COSTA BRAVA LODÍ - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá asi 1,5 hod. Dále Vás autokar zaveze do dalších zajímavých míst na pobřeží a v jednom z nich Vás čeká ochutnávka likérů a vín. Výlety se platí na místě v EUR u delegáta.

Náš názor

Lloret de Mar je ideální pro strávení aktivní dovolené. Na své si zde přijdou i milovníci nákupů a nočního života. Je mnoho obchůdků, restaurací, barů a diskoték, které pulzují hudbou i nočním životem často až do rána.

GPS souřadnice ubytování

41.700061 2.84202

Speciální nabídka

Děti se slevou do 12 let.

Popis letoviska

Lloret de Mar je jedno z nejoblíbenějších a nejznámějších letovisek a často bývá nazýváno perlou Costa Bravy. Nachází se asi 70 km severně od Barcelony. V létě se mění v rušné město, do kterého směřují tisíce mladých turistů. Krásná písečná pláž je lemována pobřežní promenádou, která láká k procházkám a k posezení ve stínu palem. Kromě dlouhé pláže zde najdete i několik menších pláží mezi skalami. Vstup do moře je stupňovitý. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a nočního života. Je zde bohatá nabídka vodních sportů. Lloret je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené. V tomto letovisku nabízíme ubytování v hotelu Don Juan Lloret*** a María del Mar***.Cena zahrnuje

ubytování, stravování formou švédských stolů, služby delegáta, pojištění v případě úpadku CK


Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh v zahraničí, fakultativní služby

Povinné příplatky: pobytová taxa EUR 0,50- 2,-/ osoba od 16 let / den (hradí se v místě dle kategorie hotelu)

dopravu

Dítě do 2 let bez nároku na služby má ubytování a stravování ZDARMA.


Nezávazně poptat

Termín zájezdu: 21.09.2019 - 28.09.2019
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Konečná cena za osobu od: 6590 Kč
zvolte počet cestujících:
6590 CZK
1690 CZK
4013 CZK
5731 CZK
3430 CZK
770 CZK
322 CZK
161 CZK
644 CZK
398 CZK
199 CZK
796 CZK
604 CZK
302 CZK
1208 CZK
CELKEM: 0 KČ

Kontaktní údaje

Údaje o cestujících

Jméno Příjmení Datum narození