Hotel Olympic * * *

Španělsko - Costa Brava / Costa del Maresme
Termín zájezdu: 21.09.2019 - 28.09.2019
Doprava: Vlastní
Strava: Plná penze
Konečná cena za osobu od: 6690 Kč
Nezávazně poptat
Hotel vyšší střední kategorie, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV a společenská místnost, výtah, bar u bazénu. Bezpečností schránky a dětskou postýlku je možné si pronajmout za příplatek. Hotel je v nabídce naší CK devátou sezónu.
termín počet dní doprava strava cena od/os.

Poloha

Hotel se nachází v nové části letoviska Calella, vzdálenost do rušného centra je cca 400 m.

Popis

Hotel vyšší střední kategorie, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV a společenská místnost, výtah, bar u bazénu. Bezpečností schránky a dětskou postýlku je možné si pronajmout za příplatek. Hotel je v nabídce naší CK devátou sezónu.

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV, telefon a balkon.

Stravování FB

Plná penze formou švédských stolů.

Stravování all inclusive

All inclusive - od 10:00 do 23:00 hodin se podávají místní nápoje - pivo, vína, likéry, destiláty, káva, čaj, voda a další, od 11:00 do 18:00 hodin pizzy, hot-dogy, hamburgery, atd.

Pláž

Pláž s hrubým pískem, za poplatek možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Vzdálenost hotelu od pláže je cca 400 m.

Sport a zábava

Venkovní bazén s lehátky, vodní sporty na pláži, animační programy.

Výlety

BARCELONA - celodenní výlet s česky hovořícím průvodcem. Program: - v ranních hodinách odjezd autokarem do Barcelony - panoramatická projížďka s výstupy a návštěvami: Sagrada Familia, Gaudího stavby, Montjuic (olympijský stadión), Las Ramblas, Kolumbův památník, Gotická čtvrť (Staré město, katedrála, tržnice), stadión CF Barcelona - odpoledne volno (možnost návštěvy "Pueblo Espaňol", Picassova muzea, moř. akvária, atd.) - návrat do hotelu ve večerních hodinách PORT AVENTURA - zábavní park, podle odborníků větší než pařížský Eurodisneyland, je místem plným zábavy, exotiky, poznání a odpočinku ANDORRA - celodenní výlet do samostatného horského státu, ležícího v Pyrenejích MONTSERRAT - nejproslulejší horský benediktinský klášter v Evropě, který se tyčí na skalách nad údolím Rio Llobregat, kde je uložena socha patronky Katalánska. Velmi zajímavá je proto i cesta ke klášteru - netřeba se bát v žádném případě turistické náročnosti). Následuje odjezd do Barcelony kde navštívíte nejvýznamnější dílo A. Gaudího - katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, zajímavá bude jistě i okružní projížďka městem. WATER WORLD je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, "divokou řeku", ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf, a další... MARINELAND toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou se nalézá nedaleko Malgratu de Mar. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. COSTA BRAVA LODÍ - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá asi 1,5 hod. Dále Vás autokar zaveze do dalších zajímavých míst na pobřeží a v jednom z nich Vás čeká ochutnávka likérů a vín. Výlety se platí na místě v EUR u delegáta.

Náš názor

Hotel doporučujeme náročnějším klientům a těm, kteří hledají aktivní odpočinek a bohatý noční život.

GPS souřadnice ubytování

41.615234 2.651929

Speciální nabídka

Slevy pro děti do 13 let.

Popis letoviska

Letovisko Calella se právem řadí k nejoblíbenějším prázdninovým letoviskům na Costa del Maresme. Na pěší promenádě, a nejen tam, klienti naleznou spoustu obchodů, music barů, diskoték, restaurací, cukráren... Nabízíme ubytování v hotelech Olympic***, Haromar*** a hostalu Univers.Cena zahrnuje

ubytování, stravování formou švédských stolů, služby delegáta, pojištění v případě úpadku CK


Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh v zahraničí, fakultativní služby

Povinné příplatky: pobytová taxa EUR 0,50- 2,-/ osoba od 16 let / den (hradí se v místě dle kategorie hotelu)

dopravu

Dítě do 2 let bez nároku na služby má ubytování a stravování ZDARMA.


Nezávazně poptat

Termín zájezdu: 21.09.2019 - 28.09.2019
Doprava: Vlastní
Strava: Plná penze
Konečná cena za osobu od: 6690 Kč
zvolte počet cestujících:
6690 CZK
1690 CZK
4083 CZK
5387 CZK
2660 CZK
0 CZK
322 CZK
161 CZK
644 CZK
398 CZK
199 CZK
796 CZK
604 CZK
302 CZK
1208 CZK
CELKEM: 0 KČ

Kontaktní údaje

Údaje o cestujících

Jméno Příjmení Datum narození