Itálie

Itálie - Emilia Romagna

Camping Classe * * *

Kemp je hustě zarostlý listnatými stromy, které poskytují dostatek stínu po celý den. Kemp je vybaven restaurací / pizzerií, minimarketem, bazénem, barem, posilovnou, dětským koutkem, podiem, zastřešeným posezením a několika hřišti (bocce, volejbal, basketbal, ping-pong). Kemp má oddělenou část s vlastním bazénem pro nudisty. V areálu kempu je také několik betonových grilů, které jsou volně k dispozici.

Holiday Village Florenz * * *

Celý kemp je osázen vzrostlými piniemi, které zde navozují příjemnou středomořskou atmosféru. Jelikož se jedná o středisko vyšší kategorie, je zde hostům k dispozici dostatek bezplatných teplých sprch a umýváren, automatické pračky, herna, restaurace s pizzerií a barem, jídelna, obchod s potravinami a průmyslovým zbožím, myčka automobilů, dětské hřiště a mnoho dalších možností. Camping je v nabídce naší CK osmou sezónu.

Itálie - Gargáno - letovisko Vieste

Villaggio La Giara * * *

Villaggio se nachází ve svahu s překrásným výhledem na nedaleký záliv Molinella, v piniovém háji nedaleko pláže, obklopené útesy. V areálu je k dispozici restaurace, pizzerie, bar, supermarket, prádelna (na žetony), SAT-TV místnost, hřište pro děti, bazén (s lehátky, bez slunečníků), úschovna cenností, telefonní automaty, lékařská pomoc a ošetřovna, masáže (za poplatek), beauty centrum, Wi-Fi, ovoce+zelenina, trafika, bazar, minibus po kempu. Apartmány jsou v nabídce naší CK desátou sezónu!

Villaggio Sant´Elia

Neváhejte!!! Klienty prověřená a velmi žádaná destinace!
Villaggio Sant´Elia

Villaggio Sant´Elia je uzavřený areál, ve kterém je soustředěno 44 zrekonstruovaných zděných bungalovů. Klienti mají k dispozici minimarket, dětský koutek s prolézačkami a houpačkami a dostatek krytých parkovacích míst. Všechny bungalovy mají centrální rozvod plynu a teplé vody. Areál je od pláže oddělen pouze málo frekventovanou pobřežní komunikací. Areál je v nabídce naší CK již dvacátoudruhou sezónu!